Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.01.2009, 20:57
bez paniki. nie jest aż tak źle. Bielecki jakby się odrodził troszkę, Szmal karne dziś broni bardzo ładnie. a tylu kar to ja się spodziewałem. to było pewne. zacięty mecz, czego też można się było spodziewać.

bardziej od naszych dziwi mnie to że Serbia prowadzi z Danią dosyć wysoko bo cały czas różnicą 5 - 7 bramek. swoją drogą Serbia to na bardziej wrogim ternie już chyba grać nie może. no chyba że w Kosowie

pożyjemy zobaczymy.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując