Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.01.2009, 20:32
15:15!!! jedziemy kur**!!!

ludzie!!! co za skuteczność!! masakra...

14 poprzeczek i słupków...ja pierdo**!

edit: 21:20!!!
Ostatnio edytowane przez Proud : 18.01.2009 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując