Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
5052
18.01.2009, 20:24
czy jest jakiś program, do którego wrzucę listę plików, np z rapida (tzn adres http) i wrzucę i będzie mi się po kolei ściągać? bo te torrenty to mnie dobiją
Tylko Pomka!
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo