Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.01.2009, 20:17
Oglądam i jestem bardzo rozczarowany. Można rzec, że GDYBY nie te poprzeczki... to pewnie byśmy prowadzili. 3 gole w plecy ale wszystko do nadrobienia. Dotychczasowe wyniki - wymęczone zwycięstwa Chorwatów czy Niemców pokazują, że mogą to być mistrzostwa niespodzianek. Nie mniej wierzę, że nasi powalczą o medal
Odpowiedz cytując