Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5051
Stary 18.01.2009, 20:14
Lanx napisał(a):Wyświetl post
Dzieki Dafi za odp ale nie w tym sens. Trudno to przekazac opisowo. Chodzi o to ze jak wpisuje w miejsce gdzie mam wpisac maila badz logis wyskakuje cala lista innych,ktore uzywam. Da sie je skasowac Mimo wszystko jeszcze raz Dafi dzieki ;P
narzedzia-> opcje intenetowe-> autouzupełnianie-> wyczyść formularze
Ostatnio edytowane przez Ni_Ma : 18.01.2009 o godz. 20:18.
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."
Odpowiedz cytując