Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.01.2009, 20:11. [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Jak tam oglada ktos ?

Teoretycznie bronimy 2-ego miejsca na swiecie, a moze atakujemy pierwsze

W praktyce na poczatek wczoraj 39:22 z outsiderem - Algierią.

Dzisiaj mecz z Rosją (14:11 dla nich do przerwy).

Strasznie irytujące spotkanie do oglądania:
- niezliczona ilośc slupkow i poprzeczek po naszej stronie (co to bramii nagle zmniejszyli ?)
- glupie straty jak w juniorach
- glupie faule w obronie w najmniej odpowiednich momentach

Wczoraj meczu nie ogladalem po tym co dzisiaj widze nie ma co sobie wiele obiecywać po tym turnieju.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując