Jak tam oglada ktos ?
Teoretycznie bronimy 2-ego miejsca na swiecie, a moze atakujemy pierwsze
W praktyce na poczatek wczoraj 39:22 z outsiderem - Algierią.
Dzisiaj mecz z Rosją (14:11 dla nich do przerwy).
Strasznie irytujące spotkanie do oglądania:
- niezliczona ilośc slupkow i poprzeczek po naszej stronie (co to bramii nagle zmniejszyli ?)
- glupie straty jak w juniorach
- glupie faule w obronie w najmniej odpowiednich momentach
Wczoraj meczu nie ogladalem po tym co dzisiaj widze nie ma co sobie wiele obiecywać po tym turnieju.