Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3653
Stary 18.01.2009, 19:55
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
1. Jak główny napis jest w pierwszej osobie, to moim zdaniem ten górny też powienien
2. Na drugiej stronie szala dorobiłeś "ogonek" do Ą na złej warstwie chyba.
3. ŚWIETNY PROJEK
Trafiłaś w sedno, hasełko pójdzie poprawione w pierwszej osobie bo o tym samym pomyślałem i tam bład przy ogonku brawa za spostrzegawczość

Dziekuję za opinię
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!