prawnik25 napisał(a):

|
Bednarz mówił o sprowadzeniu w tym okienku dwóch napastników Beto już jest a gdzie ten drugi?
|
No przecież wrócił Piotrek Ćwielong więc masz drugiego

P
Okienko transferowe w Polsce zamyka sie dopiero 28 lutego więc jeszcze jest czas...