Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7368
Stary 18.01.2009, 19:46
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz mówił o sprowadzeniu w tym okienku dwóch napastników Beto już jest a gdzie ten drugi?
No przecież wrócił Piotrek Ćwielong więc masz drugiegoP

Okienko transferowe w Polsce zamyka sie dopiero 28 lutego więc jeszcze jest czas...
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Odpowiedz cytując