Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3644
Stary 18.01.2009, 19:33
emsi napisał(a):Wyświetl post
Miało być bene natus bo szal nosi jedna osoba
W takim razie sorry - skojarzyłam z napisem po polsku ("Szlachetnie urodzeni ... ") stąd moja pomyłka. Bądź uprzejmy wybaczyć
"Jesteśmy dumą tego miasta..."