Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3642
Stary 18.01.2009, 19:29
Miało być bene natus bo szal nosi jedna osoba

Tak myślałem Wolfy, że lekko się zamotałeś a co do stylu taki chciałem uzyskać

A znak wodny dawajcie na wszystko ja cos robicie bo ostro kradną teraz i wydają jakieś tłuki z innych klubow na allegro przerabiając sobie dobry hajs na obcych ekipach.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!