Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 18.01.2009, 19:27
emsi napisał(a):Wyświetl post
To ja pytanko bo trochę miałem weny i zrobilem szal co myślicie o nim
Emsi nie jestem specjalistką z łaciny ale wydaje mi się, że miałeś na myśli "dobrze urodzeni" czyli bene nati. Natomiast bene natus to dobrze urodzony (liczba pojedyńcza). Jesli rzeczywiście miałeś na myśli liczbę mnogą to sprawdź czy przypadkiem nie mam racji
"Jesteśmy dumą tego miasta..."