emsi napisał(a):

To ja pytanko bo trochę miałem weny i zrobilem szal co myślicie o nim
|
Emsi nie jestem specjalistką z łaciny ale wydaje mi się, że miałeś na myśli "dobrze urodzeni" czyli
bene nati. Natomiast
bene natus to dobrze urodzony (liczba pojedyńcza). Jesli rzeczywiście miałeś na myśli liczbę mnogą to sprawdź czy przypadkiem nie mam racji
