Lanx napisał(a):

Witam. Mam pytanie. Czy da sie jakos usunac z pola wyswietlania mail, ktorych lista uzywanych wyswietla sie po kliknieciu w wolne pole. (hmm moze nie jasno...Chodzi o np logowanie na naszej klasie lub zupelnie na jakies poczcie.) da sie zrobic aby nie wyskakiwaly uzywane wczesniej maile?
Pozdrawiam Lanx
|
Sproboj odznaczyć w pobliżu panelu logowania opcje "Zapamiętaj" pozdrawiam