Wyświetl pojedynczy post
Lanx
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5047
Stary 18.01.2009, 18:21
Witam. Mam pytanie. Czy da sie jakos usunac z pola wyswietlania mail, ktorych lista uzywanych wyswietla sie po kliknieciu w wolne pole. (hmm moze nie jasno...Chodzi o np logowanie na naszej klasie lub zupelnie na jakies poczcie.) da sie zrobic aby nie wyskakiwaly uzywane wczesniej maile?

Pozdrawiam Lanx
Odpowiedz cytując