Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 18.01.2009, 17:55
wy gracie S&L no nie?
bo nie wierzę, że macie takie wyniki grając na czystej grze...
Cytat:
jak narazie wygrana z AEK Bayernem i remis z Juve
BR
OP-OŚ-OŚ-OL
----------------
ŚP-ŚP
OPP-OPŚ-OPL


BR
OP-OŚ-OŚ-OL
DP-DP
PP-PL
OPŚ


i klasyczne 4-4-2
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 18.01.2009 o godz. 17:58.
.
Odpowiedz cytując