Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
3621
18.01.2009, 15:46
Też mu odpisałem, nasza eSBecja i tak nas rozpracowała dawno temu i nie ma sensu bawić się w ciuciu babke
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985