Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7360
Stary 18.01.2009, 12:00
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
. Już nawet Jagiellonia potrafi znaleźc dobrego grajka z Boliwii, albo Alena Skoro, swego czasu gracza OM.
Na dzień dzisiejszy czym sie różni Beto od "dobrego grajka z Boliwii""?Jaką formą obecnie dysponuje Skoro?jedynym jego atrybutem jest to , że był w kadrze OM?
Kolego chyba nie wiesz co piszesz.
Odpowiedz cytując