Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
108
17.01.2009, 22:17
Widzę że co rundę ME robi spory zaciąg młodych zawodników, ciekawe czy są to talenty na miarę Wisły. Juz wiemy kim jest
Ojirogbe
ale co on robi u nas i to jeszcze w ME najmłodszy to on już nie jest.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123