|
dla takiego chłopaka jak młody Kosecki to chyba najlepsze byłoby żeby pograł sezon lub dwa w takim zespole jak np. Znicz żeby sie ograł jak Lewandowski.W Legii ciężko bedzie sie mu przebic tak samo jak w Atletico a od gry w rezerwach napewno forma nie wzrośnie a wrecz przeciwnie.
Chociaż jak sie ma umiejetności jak np Rybus czy Borysiuk to można grac z powodzeniem w pierwszym składzie Legii majac kilkanaście lat
|