Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
5018
17.01.2009, 15:46
zakk
napisał(a):
jaka polecacie tania i najlepszą pizzerie do zamówień telefonicznych
pliss szybko bo jestem głodny;]
nie ma bata na pizze z kostrza. 26 zl pizza "rozkosz pasibrzucha" margharita + 2x ser + boczek + kurczak curry. Pychota
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906