Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 17.01.2009, 15:05
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
wie ktos moze czy istnieje jakies uaktualnienie do fm09 zeby byly takie same sklady jak w cm4? z gory dziekuje za pomoc
nie jeszcze czegos takiego nie ma i raczej nie zrobia;p, ale jak masz czas to sie pobaw w fmEditor ;]



PS Czy to nie dziwne ze juz w drugim sezonie od Cupiała do stałem 25 mln Euro na transfery, przy stanie klubowej kasy 12 mln Wprawdzie doszedlem do 1/2 finalu Uefa, no ale...

aha i nic nie robilem w FMRTE
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 17.01.2009 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując