kondzio7 napisał(a):

wie ktos moze czy istnieje jakies uaktualnienie do fm09 zeby byly takie same sklady jak w cm4? z gory dziekuje za pomoc
|
nie jeszcze czegos takiego nie ma i raczej nie zrobia;p, ale jak masz czas to sie pobaw w fmEditor ;]
PS Czy to nie dziwne ze juz w drugim sezonie od Cupiała do stałem 25 mln Euro na transfery, przy stanie klubowej kasy 12 mln

Wprawdzie doszedlem do 1/2 finalu Uefa, no ale...
aha i nic nie robilem w FMRTE