Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7319
Stary 17.01.2009, 13:15
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Artur Wiśniewski: Sztuka dla sztuki w Wiśle
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...ztuki-w-wisle/
Nie ma co ukrywać, że autor tego artykułu ma całkowitą rację. Zero gotówkowych transferów, cały czas jakieś kombinacje. Lech zainwestował 2 mln euro i ma sukcesy, a my zamiast się wzmacniać, wolimy oszczędzać.
Nie ma się co dziwić. Gdyby Jirsak okazał się dużym wzmocnieniem pewnie doczekalibyśmy się kolejnych transferów... A że conajwyżej jest graczem pukającym do 11 to Cupiał kaski nie daje.

Coraz bardziej wydaje mi się że zamiast wydawać grubą kasę na graczy pokroju Ćwielonga itp. lepiej jest czychać na jakiś darmowych brazylijczyków i pozyskiwać do młodej ekstraklasy kolejnych Jonczyków, Chrapków i Leszczaków. Ew. można zacząć penetrować Afrykę w większym stopniu bo od nas to się wielu ciekawych grajków nie znajdzie.

Generalnie w Brazylii już jakieś kontakty mamy, na Słowacji i w Czechach też, pora na Afrykę... i być może inne kraje am.południowej. Warto by się też z powrotem Australii przyjżeć.
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 17.01.2009 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując