Artur Wiśniewski: Sztuka dla sztuki w Wiśle
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...ztuki-w-wisle/
Nie ma co ukrywać, że autor tego artykułu ma całkowitą rację. Zero gotówkowych transferów, cały czas jakieś kombinacje. Lech zainwestował 2 mln euro i ma sukcesy, a my zamiast się wzmacniać, wolimy oszczędzać.