|
Zdravkovic grał II lidze Indonezji. Nie wiem czy warto jemu sie przygladac. Cudze chwalici a swego nie znacie. Juszczyk rzeczywiscie nie nadaje sie ale moze Trela badz Zlotnik? Przeciez Trelą zanim doznal powaznej kontuzji trenrzy byli zachwyceni. Zreszta przeciez jeszcze jest w obwodzie Jarosinski. No i nie zapominajmy Cebanu. Dokladnie sprawdzic kazdego z nich a dopiero pozniej szukajcie po ligach okregwych Indonezji.
|