Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 17.01.2009, 02:02
Jeśli chodzi o tego Zdravkovicia to poszukałem informacji na jego temat i okazuje się, że wcale nie jest on taki egzotyczny, jak go nam dziennikarze i oficjalna strona Wisły przedstawili.

Co prawda grał on w Indonezji, ale było to już jakiś czas temu. W listopadzie 2006 roku podpisał kontrakt z indonezyjskim klubem Persebaya, który miał obowiązywać do maja 2007 roku. Jednak w marcu 2007 został wyrzucony z klubu.

W sezonie 2007/2008 był w składzie drugoligowej drużyny z Serbii FK Vlasina, ale wygląda na to, że tam też długo nie zabawił. Nie znalazłem żadnych informacji na temat meczów z jego udziałem.

Vlasina to ostatni ślad w jego karierze. Do kiedy tam grał - nie wiem, wszystko wskazuje na to że od dłuższego czasu pozostaje bez klubu.

Czy warto testować takiego zawodniaka? Ocenę pozostawiam wam.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując