Wredny napisał(a):

Wiec glosujcie, bo tak czy inaczej pomozemy im tylko dajac im poczucie pewnosci oraz wsparcia fanow.
|
Chcesz dać wsparcie naszym zawodniczkom

Jutro masz trzy takie okazje na naszej hali, w niedzielę jedną plus mecz koszykarzy, jakbyś nie wiedział, to dzis i wczoraj też było po jednej okazji. Myślę, że jak zbierzesz tyle osób ile razy zagłosowałeś to bardziej pomożesz.