Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.01.2009, 00:33
Wredny napisał(a):Wyświetl post

Wiec glosujcie, bo tak czy inaczej pomozemy im tylko dajac im poczucie pewnosci oraz wsparcia fanow.
Chcesz dać wsparcie naszym zawodniczkom Jutro masz trzy takie okazje na naszej hali, w niedzielę jedną plus mecz koszykarzy, jakbyś nie wiedział, to dzis i wczoraj też było po jednej okazji. Myślę, że jak zbierzesz tyle osób ile razy zagłosowałeś to bardziej pomożesz.
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując