W sumie nie wiem do jakiego tematu to pasuje...
Ja sprowadziłbym do Wisły Masala Bugdova! Młody, zdolny, powoli pytają o niego największe kluby świata. The Times dał mu 30tą lokatę na liście 50 największych talentów (Lewandowski był 32gi). Ma tylko jedną wadę... Nie istnieje.
http://soccerlens.com/the-curious-ca...-bugduv/20613/
http://www.guardian.co.uk/sport/blog...va-hoax-player

Niech to będzie przestroga dla wszystkich domorosłych Bednarzów.
