Serwatkus napisał(a):

|
A starczy przeniesc dane na inna partycje i sformatowac tyllko partycje systemowa?
|
Jesli masz wiecej niz jedna partycje to jasne ze tak.
Zgraj wszystko co masz waznego ,wyeksportuj np ulubione z przegladarki i tez skopiuj na inna partycje.
I formatuj partycje(szybka)juz z poziomu instalatora widows.