Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4999
Stary 16.01.2009, 17:49
Serwatkus napisał(a):Wyświetl post
A starczy przeniesc dane na inna partycje i sformatowac tyllko partycje systemowa?
Jesli masz wiecej niz jedna partycje to jasne ze tak.
Zgraj wszystko co masz waznego ,wyeksportuj np ulubione z przegladarki i tez skopiuj na inna partycje.
I formatuj partycje(szybka)juz z poziomu instalatora widows.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując