Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4998
16.01.2009, 17:48
Serwatkus
napisał(a):
A starczy przeniesc dane na inna partycje i sformatowac tyllko partycje systemowa?
Z XP czesto tak robiłem i nie bylo problemow takze tez powinno byc ok jak zaznaczysz odpowiednia partycje do sformatowania
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza