Serwatkus napisał(a):

|
Mam aktualnie zainstalowana viste home basic, z tym ze jest nie aktywowana (dziala przez 30 dni). Mam klucz aktywacyjny, który jednak jest do visty business. Stad moje pytanie. Wiem ze nie mozna bezposrednio "uaktualnic" home basic do business, dlatego tez co powinienem zrobic, zeby nie stracic plikow, ktore mam na dysku twardym? Zainstalowac drugi system (vista business) i potem z jego poziomu odinstalowac home basic?
|
zgraj sobie dane na pendrivea.