WychowanaNaReymonta napisał(a):

Mam pytanie . czy wie ktos moze czy sobotni sparing odbywa sie na Reymonta czy na innym stadione np. w skotnikach
|
Jezcze nikt tego nie wie, nie zdecydowano gdzie będzie ten mecz. Podejrzewam, że jak zostanie ustalone miejsce tego sparingu to taka informacja pojawi się na oficjalnej lub na TWSD.