Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4991
Stary 16.01.2009, 10:43
WychowanaNaReymonta napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie . czy wie ktos moze czy sobotni sparing odbywa sie na Reymonta czy na innym stadione np. w skotnikach
Jezcze nikt tego nie wie, nie zdecydowano gdzie będzie ten mecz. Podejrzewam, że jak zostanie ustalone miejsce tego sparingu to taka informacja pojawi się na oficjalnej lub na TWSD.
Odpowiedz cytując