|
ja to widzę w ten sposób, że sprzedamy ich teraz za te 200tyś euro (szkoda ze Grecy nie chca teraz wymiany za Zurawskiego) i tą kase Bednarz Jacek przeznaczy na transfer Garguły jeszcze w tym oknie transferowym. Nadal potrzebujemy wzmocnień !! nawet taka Cracovia sie wzmacnia, przecietnymi grajkami ale sie wzmacnia ;/
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!
|