Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7210
Stary 16.01.2009, 10:10
ja to widzę w ten sposób, że sprzedamy ich teraz za te 200tyś euro (szkoda ze Grecy nie chca teraz wymiany za Zurawskiego) i tą kase Bednarz Jacek przeznaczy na transfer Garguły jeszcze w tym oknie transferowym. Nadal potrzebujemy wzmocnień !! nawet taka Cracovia sie wzmacnia, przecietnymi grajkami ale sie wzmacnia ;/
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując