Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7206
Stary 16.01.2009, 09:14
Burliga
mam dziwne przeczucie, że Ruch go chce do zdobycia mistrzostwa ME
sprawdzcie, miejsce tabeli Ruchu w E(mniej niz polowadotychczasowych pkt wystarczy zeby sie utzrymac), ME(gdzie do walki o mistrza został tylko Lech) i ilośc goli Burligi w ME
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 16.01.2009 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując