|
Burliga
mam dziwne przeczucie, że Ruch go chce do zdobycia mistrzostwa ME
sprawdzcie, miejsce tabeli Ruchu w E(mniej niz polowadotychczasowych pkt wystarczy zeby sie utzrymac), ME(gdzie do walki o mistrza został tylko Lech) i ilośc goli Burligi w ME
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 16.01.2009 o godz. 09:21.
|