Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4988
Stary 16.01.2009, 09:02
ta ankieta to niezly walek.

brakuje tylko pytania: "czy uwazasz ze zydzi jedza dzieci?"



"jestesmy kibicami", "pomoga man" to znaczy ilu was jest? co to za uczelnia i jaki kierunek
Ostatnio edytowane przez Coglin : 16.01.2009 o godz. 09:05.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując