Wyświetl pojedynczy post
>>OLSZA I<<
Żydzi Jedzą Dzieci
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Te Żydy >????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 16.01.2009, 07:33
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Jak tak się chce poradzic co powiecie na moją dietkę
Rano: Kakao,Kanapka z Serem Białym
W szkole:Bułeczki Razowe z Maślanka Truskawkowa
Obiad:Ryż lub Filet z Kurczaka...Ryba(Makrela)
Wieczorem:Kakao,owoce,Jajecznica lub Twarog Półtłusty...
Jak oceniacie ? Bardzo prosze...bo naprawdę zależy mi na waszej opini....z góry THX
Zalezy co chesz osiagnac czy to jest dieta na mase czy na redukcje

Podstawa to sniadanie. Ja wymienił bym to na tunczyka z serkiem wiejskim dotego kromka pumperliklu zapite sokiem pomidorowym .
Maslanka moze byc jako zapojka a tak to chleb razowy ( dla wyjasnienia chleb razowy to ten ciemny np słonecznikowy a nie biała bułka z otrebami ) dotego gruby plaster polendwicy wazywa i dla zmiekczenia chleba serek np feta do smarowania .Obiad ryba na gotowana lub mieso i w ****u wazyw :] Koniec dnia Kolacja Mleko zmiksowane z bananami i do tego np musli otremby.

Co do redukcji to duzo by pisac :]

To na szybkosci jeden dzien Najwiecej na sniadanie potem mała zakaska obiad syty nie zamocny i kolacja srednia .

A W. po to sa własnie suple zeby uzupełniac braki w diecie bo nie da sie w XXI wieku uzyskac wszystkiego z kotleta i surówek. No chyba ze sie ma matke kulturystke ojca i siostre :] :]
Odpowiedz cytując