Hmm jestem

oglądałem film o Jeńcu niemieckim który 3 lata szedł przez Syberię :o
Policja nie przyjdzie i mama też nie.
Odliczanie i spam na moją skrzynkę wam słabo wyszedł bo dostałem tylko 1 wiadomość :*
I idę spać bo jutro muszę o 6.28 wpakować sie do tramwaju numer 8 żeby przejechać prawię z pętli do pętli na 7.10 do szkoły.
Tak więc do jutra słodkich snów.
Your Abdul
