Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3480
Stary 15.01.2009, 23:59
Hmm jestem oglądałem film o Jeńcu niemieckim który 3 lata szedł przez Syberię :o

Policja nie przyjdzie i mama też nie.

Odliczanie i spam na moją skrzynkę wam słabo wyszedł bo dostałem tylko 1 wiadomość :*

I idę spać bo jutro muszę o 6.28 wpakować sie do tramwaju numer 8 żeby przejechać prawię z pętli do pętli na 7.10 do szkoły.

Tak więc do jutra słodkich snów.

Your Abdul
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!