|
No ładnie. Jeśli klub zamierza ściągnąć na ich miejsce porządnych, młodszych grajków to nie ma problemu. Jeśli na ich miejsce mają wejść Ćwielong i Singlar to szykuje się emocjonująca walka o załapanie się na ligowe podium...
Te informacje transferowe byłaby łatwiejsze do zniesienia, gdyby równocześnie pojawiły się plotki, że Wisła negocjuje choćby z Garncarczykiem - by było wiadomo, że Bednarz działa i ma pomysły oraz fundusze na załatanie luk.
Ostatnio edytowane przez jova : 15.01.2009 o godz. 23:54.
|