Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7194
Stary 15.01.2009, 23:40
Trzeba ich oddać nie ma wyjścia. Grecy ostatnio sprzedali za 2,5 mln E a szkoda im 0,2 mln E. Niech Bednarz dzwoni do Hectora niech kogoś poszuka jak nie w Brazylii to Urugwaju czy Paragwaju.
@nesta o jakiej klasie Ty mówisz?
Odpowiedz cytując