Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7189
Stary 15.01.2009, 23:21
kurde...mam mieszane uczucia...nie będzie łatwo zastąpić ani Baszcza ani Zienia...Zieńczuk grał nie najlepiej...ale kilka kluczowych podań zaliczył...jak kogoś ściągną w ich miejsce to luz...ale nie widzi mi się gra tylko jednym prawym obrońcą (Singlarem)...
Odpowiedz cytując