|
kurde...mam mieszane uczucia...nie będzie łatwo zastąpić ani Baszcza ani Zienia...Zieńczuk grał nie najlepiej...ale kilka kluczowych podań zaliczył...jak kogoś ściągną w ich miejsce to luz...ale nie widzi mi się gra tylko jednym prawym obrońcą (Singlarem)...
|