Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 15.01.2009, 21:05
Bobic napisał(a):Wyświetl post
mam taki problem nie moge uruchomic edytora danych!!
Gra jest orginalna gdy chce uruchomic edytor to wyskakuje bląd i pisze;
nie mozna uruchomic aplikacji, poniewaz jej konfiguracjia jest niewłasciwa . Problem moze rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji!
Co ma zrobic nie chce instalowac gry od nowa bo mam już 2011 rok nie chce zaczynac od nowa
Skopiuj sobie savy i ewentualnie dodatki (face, logosy itd) i przeinstaluj.
Odpowiedz cytując