MicK napisał(a):

|
Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"
|
Aha. Ferrari na razie ładniejsze od "wstępnej" wersji BMW, ale poczekajmy aż wszystkie auta ostatecznie ukażą się światu (BMW - 20 stycznia 2009) i potem możemy ogłosić zwycięzce konkursu piękności;-)
TOYOTA:
http://www.formula1.pl/f1_foto-Toyot...yota_f1g_.html
MCLAREN
http://www.formula1.pl/f1_foto-McLar...aren_f1g_.html