Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 15.01.2009, 18:20
MicK napisał(a):Wyświetl post
Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"
Aha. Ferrari na razie ładniejsze od "wstępnej" wersji BMW, ale poczekajmy aż wszystkie auta ostatecznie ukażą się światu (BMW - 20 stycznia 2009) i potem możemy ogłosić zwycięzce konkursu piękności;-)

TOYOTA:

http://www.formula1.pl/f1_foto-Toyot...yota_f1g_.html

MCLAREN

http://www.formula1.pl/f1_foto-McLar...aren_f1g_.html
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 17.01.2009 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując