Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7172
Stary 15.01.2009, 12:29
Może Maciek wie że i tak nie będzie miał nikogo w zamian.?
Zresztą Marcin właśnie w dzisiejszym wywiadzie daje do zrozumienia że nie wszyscy ciągną wózek w jednym kierunku w tym klubie.

Martwi mnie sytuacja Konrada. Niestety borelioza cały czas daje o sobie znać. Lekarze nadal nie potrafią podać choćby przybliżonego terminu powrotu zawodnika do treningów. Obecnie przebywa w Niemczech, mam nadzieję że do końca miesiąca dowiemy się kiedy będziemy mogli na niego liczyć. Boję się jednak, że nie wróci do nas zbyt szybko.


powiedział dyrektor sportowy Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez tupet : 15.01.2009 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując