Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaltenn
Member
Od: 04.2008
Offline
#
4957
14.01.2009, 23:26
AOT
napisał(a):
Gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa i ile mniej wiecej kosztuje wjazd tam ze swoim autem które chcialbym sprzedać ?
na rybitwach ale niestety nie wiem ile wjazd
Kaltenn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaltenn
Znajdź inne posty napisane przez Kaltenn