<Crasch> napisał(a):

|
Wisła za kosę dostała 200 tysięcy euro
|
Jakie źródło? Według wszystkich dostępnych informacji, umowa z Kosowskim została rozwiązana, a Wisła nie tylko straciła piłkarza na pół roku za 7 tys. PLN, ale i nic nie dostała (bo niby jakim prawem).