Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7139
Stary 14.01.2009, 13:14
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Wisła za kosę dostała 200 tysięcy euro
Jakie źródło? Według wszystkich dostępnych informacji, umowa z Kosowskim została rozwiązana, a Wisła nie tylko straciła piłkarza na pół roku za 7 tys. PLN, ale i nic nie dostała (bo niby jakim prawem).
Odpowiedz cytując