Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7132
Stary 14.01.2009, 10:54
Ostrowski ze Śląska którym niedawno interesowała sie Wisła już prawie w Legii.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html

za Baszcza Wisła chce 100 tyś Euro.Marcin znalazł sobie już klub zagranicą ale On podobnie jak Wisła ściaga tylko graczy za darmo wiec jest problem

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...ceda5987ce3b77
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.01.2009 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując