Ostrowski ze Śląska którym niedawno interesowała sie Wisła już prawie w Legii.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html
za Baszcza Wisła chce 100 tyś Euro.Marcin znalazł sobie już klub zagranicą ale On podobnie jak Wisła ściaga tylko graczy za darmo wiec jest problem
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...ceda5987ce3b77