Niestety o tą infrastrukturę treningową, chyba najtrudniej jest w Polsce. Żaden klub w Polsce nie myśli o tym, że taka baza treningowa + akademia piłkarska to jest czysty zysk na przyszłość, nasze kluby chcą pieniędzy "teraz", nie za 5 lat. Dobrze, że chociaż stadiony powstają co już wymusi większe wpływy do budżetu klubów.
Wspomniałeś o kwotach za piłkarzy, czy kwota 300K Gargule za rok jest adekwatna do jego umiejętności i przydatności do klubu? Czas pokaże, choć patrząc na Niedzelana Czy Dawidowskiego, Wiśle jakoś piłkarze strasznie wolno odwdzięczają się za pokaźne kontrakty.
A nawiązując do opłacalności transferów:
http://ekstraklasa.wp.pl/?ticaid=17522&_ticrsn=3
I wspomniany Pereiro już tylko za 2 bańki:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html