|
Co do Juszczyka sie nie wypowiadam ale Cebanu jak dla mnie out. Chlopak, który się znalazł w Wiśle "po układach", bez wiekszego talentu i bez rokowań na przyszlość.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
|