Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7127
Stary 14.01.2009, 09:19
Co do Juszczyka sie nie wypowiadam ale Cebanu jak dla mnie out. Chlopak, który się znalazł w Wiśle "po układach", bez wiekszego talentu i bez rokowań na przyszlość.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując