TSW06 napisał(a):

|
w taki w jaki wszyscy tutaj działają. posiedziałem przed transfermarktem i znalazłem tych z w miarę niezłymi statystykami.
|
Czyli większość udzielających się w tym temacie na miejscu Bednarza starałaby się sprowadzać zawodników na testy, wybierając ich na podstawie statystyk z transfermarktu?