manson777 napisał(a):

wg. wyborczej Kraków http://www.sport.pl/sport/1,78980,61...a_z_Wisly.html
Baszczyński i Zieńczuk nie dostaną przedłużenia kontraktów. Jeśli ktoś da po 100 tys. ojro za nich, odejdą już teraz jeśli nie latem.
Ciekawe jak będzie z ich motywacją do gry wiosną jeśli zostaną
i co chyba ciekawsze, kto za nich
|
Pytasz jak z motywacją? Identycznie jak z motywacją Kosowskiego - oni walczą o nowy kontrakt, a u kogo - to już jest kwestia drugorzędna. Jeśli będą grać słabo - sami sobie zaszkodzą. Poza tym premie za wygrane mecze i Mistrzostwo nie są u nas niskie.