Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 13.01.2009, 20:39
Ja w FMie 2008 po jednym sezonie w Wiśle, nieudanym wylądowałem w... Borussii Dortmund. Inna sprawa Niemcy niż np. oferta z Kolejorza ;-)
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 13.01.2009 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując